حمل انواع اثاثیه و وسایل و باربری در محمودیه و در شمال تهران

اتوبار در محمودیه و باربری در محمودیه اطلس بار جهت حمل انواع وسایل و اثاثیه در شمال تهران آشنایی کاملی با این منطقه دارد. مدرن ترین خدمات اسباب کشی را می توانید در باربری اطلس بار مشاهده نمایید. تمامی مشتریانی که با اطلس بار تماس گرفته اند بهترین و ایده آل ترین اثاث کشی خود را تجربه نموده اند. از نمونه خدماتی که می توانید از ما دریافت نمایید می توان به:

نصب و راه اندازی تمامی وسایل منزل شما توسط نصاب های متخصص و دوره دیده

آشنایی با محله محمودیه در شمال تهران

محمودیه از مرفه ترین محلات در شمال تهران است.
این محله از سمت شمال به زعفرانیه، از جنوب به بزرگراه چمران و چهارراه پارک وی، از شرق به خیابان ولی‌عصر و اراضی حاج محمود کشتکار و از غرب به محله اوین سعادت آباد منتهی می گردد. این محله در نزدیکی تجریش واقع شده است و نسبتا مرتفع است. محمودیه از ثروتمندترین محلات تهران می‌باشد و در این منطقه بسیاری از رجال سیاسی و ثروتمندان تهران سکونت دارند. فروشگاه ها و مراکز خرید بسیار لوکسی در این منطقه قرار دارد که از گران قیمت ترین مراکز خرید در تهران به شمار می آید. پاساژ محمودیه گرانقیمت ترین مرکز خرید ساعت در تهران و مرکز ساعت های لوکس در این شهر است. سفارت تعدادی از کشور ها همچون مالزی نیز در این منطقه قرار دارد.

اتوبار در محمودیه و باربری در محمودیه در شمال تهران با شرکت اطلس بار

اطلس بار خدمات خود را جهت اتوبار و باربری در محمودیه به شما عزیزان ارائه می نماید. اطلس بار آماده است تا لوکس ترین و گرانقیمت ترین لوازم و اثاثیه شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و حمل نماید. اگر قصد اسباب کشی دارید و نگران اثاثیه لوکس و ارزشمندتان هستید با ما در تماس باشید. و مطمئن باشید که بدون کوچکترین خسارت کلیه اثاثیه شما به محل جدید منتقل می شود.
اگر سرعت در جابجایی و به سلامت رسیدن بار برای شما دارای اهمیت است با ما در تماس باشید.

حمل اثاثیه و باربری در محمودیه