خدمات اثاث کشی در مجیدیه با اطلس بار

اطلس بار از خوشنام ترین شرکت های باربری در تهران است.

جهت دسترسی سریع و آسان به خدمات مورد نیاز خود در منطقه شرق تهران با ما در  اطلس بار تماس بگیرید.

خدمات جابجایی و باربری در مجیدیه

آنچه از خدمات جابجایی در مجیدیه ارائه می شود.

مجیدیه در شرق تهران

از محلات قدیمی در شرق تهران مجیدیه است.

محلهٔ مجیدیه از شمال به بزرگراه همت، از جنوب به مسیل باخترمنتهی می شود. از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی میرسد. اطلس بار خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد. همچنین این شرکت کارگرانی خوش برخورد و ماهر و آموزش دیده دارد. که در تمامی مراحل اسباب کشی به صورت حرفه ای آماده خدمت هستند. برای حمل هر نوع اثاثیه ما لوازم بسته بندی مخصوص داریم.

از جمله ساک رختخواب برای بسته بندی انواع رختخواب و پتو مناسب می باشند. همچنین رگال لباس برای بسته بندی لباس های حساس و مجلسی شما و انواع کت شلوار که با قیمت بسیار مناسب ارائه  می شود.

اگر قصد اسباب کشی دارید کافیست اطلس بار تماس بگیرید. در کوتاه ترین زمان کار اتوبار و اثاث کشی را برای شما به پایان می رسانیم. آشنایی کامل با مناطق شرق و کلیه نقاط تهران از مزیت های اطلس بار است. جابجایی حتی در روزهای بارانی و برفی با ماشین های مسقف ما به راحتی امکان پذیر است. با ما در ارتباط باشید. و ده درصد تخفیف برای رزرو خدمات آنلاین از ما بگیرید.

ویژگی های اصلی ماشین باربری اطلس بار جهت باربری در مجیدیه

تمامی ماشین های باربری مان جهت باربری در مجیدیه مخصوص می باشند. این ماشین ها با دیواره های موکت کاری می باشند. دارای طراحی بسیار خاص و وِیژه ای هستند.

باربری در مجیدیه را با ماشین های مخصوص مان انجام دهید.

این ماشین ها همگی دارای تجهیزات لازم می باشند. هر روز از نظر فنی به صوت کامل مورد بررسی قرار می گیرند.

ماشین های ما در اتوبار در مجیدیه با رانندگان متخصص هستند. این رانندگان آشنایی کاملی با تمامی محله ها دارند.

اثاث کشی و باربری در مجیدیه