مناسب ترین قیمت جابجایی و حمل بار در ظفر

در جستجوی مناسب‌ترین قیمت جابجایی و حمل بار در ظفر هستید؟سالم رسیدن وسایل برایتان مهم است؟نمی‌خواهید وقتتان زیاد تلف شود؟
خب خدمات باربری در ظفر در شمال تهران را از ما در اطلس بار بخواهید.
نیروهای زبده و ماهر ما آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. این عزیزان می‌توانند اسباب کشی را سریع و بی دردسر انجام دهند. دیگر نیاز نیست زمان زیادی را نیز صرف اسباب کشی کنید.

اتوبار اطس بار همچنین در تمام نقاط تهران نیز آماده سرویس رسانی می باشد.

ظفر در شمال تهران

ظفر یکی از خیابان‌های شمال تهران و در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد.
این خیابان به نام خیابان شهید سرتیپ وحید دستگردی نیز خوانده می‌شود. این خیابان جهتی شرقی - غربی دارد. غرب این خیابان به ولیعصر و شرق آن به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این خیابان در شمال بلوار میرداماد و به موازات آن قرار دارد.

خیابان‌های این منطقه طبق اصول شهرسازی ساخته نشده است به دلیل این‌که شاهد کوچه و خیابان‌های باریک و کم‌عرض در این منطقه هستیم.به دلیل این‌که ساختمان‌های اداری در این منطقه زیاد است و بافت اداری دارد در ساعات اداری معمولا ترافیک زیادی دارد.از این رو بسیار مهم است در صورتی که قصد جابه جایی به این منطقه را دارید یا در این محل سکونت دارید و قصد رفتن از این منطقه دارید باید با بهتریم برنامه ریزی این امر را انجام دهید تا به ترافیک برخورد نکنید و جابه جایی در سریع‌ترین حالت انجام شود.

در صورتی که از خدمات و سرویس اطلس بار استفاده کنید هیچ گونه نگرانی بابت این موضوع نخواهید داشت زیرا نیروهای ما تمامی موارد را از انتها تا ابتدای اسباب کشی مد نظر قرار می‌دهند.

سرویس های موجود در اتوبار ظفر با اطلس بار

از جمله سرویس‌های باربری مدرن و ارزان قیمت اطلس بار در ظفر و سایر محدوده‌های تهران:

ثبت درخواست آنلاین 10 درصد تخفیف برای مشتریان خود در نظر دارد. ارسال بار به تمامی شهرستان‌ها از تخصص ما می‌باشد.

شرکت ما در جابجایی اثاثیه به صورت شبانه روزی فعالیت می‌کند.

انجام پروژه‌های متعدد جابجایی در طول روز به تجربه و تخصص ما افزوده است.
ما با ارائه ویژه‌ترین خدمات جابجایی توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را به دست آوریم. با ما در اطلس بار دیگر نگران حمل هیچ یک از وسایلتان از جمله :

و دیگر وسایل بد بار و سنگین خود نباشید.

همچنین قیمت‌های منصفانه در اطلس بار نیز سطح رضایت‌مندی مشتریان را از ما افزایش داده است.

دلایلی که باعث انتخاب اطلس بار در تهران می‌شود

شرکت‌های زیادی در این حوزه در حال فعالیت هستند اما خدمات ویژه‌ای که اطلس بار برای مشتریان خود در نظر گرفته باعث برتری این شرکت نسبت به دیگر شرکت‌ها شده است.بعضی از خدمات ما شامل موارد زیر می شوند:

سرویس مشاوره رایگان : یکی از خدماتی که شما می‌توانید به ‌راحتی به آن دسترسی داشته باشید مشاوره‌ی رایگان و آنلاین است.کافیست به سایت اطلس بار رفته و از این سرویس برای پاسخ دادن به سوالاتی همچون :

بسته بندی وسایل : یکی از پروسه‌هایی که در این امر باید آن را طی کرد بسته بندی وسایل است که شاید بتوان گفت یکی از طولانی ترین و وقت گیرترین مراحل است.اطلس بار نیروهای خانم و آقا را در این زمینه استخدام کرده که دارای تجربه ی کافی هستند و آموزش دیده اند تا به بهترین شکل بسته بندی را انجام دهند.

حمل و چیدمان در کامیون : نیروهایی که در این زمینه اعزام می‌شوند از لحاظ اخلاقی، تعهد و نیروی بدنی در بهترین شرایط قرار دارند.اثاثیه شما بدون هیچ‌گونه خسارت یا مفقود شدن حمل خواهند شد.

بیمه و هزینه: یکی از ملزومات هر شرکت حمل و نقل داشتن بیمه‌ی معتبر است که ما نیز از آن برخوردار هستیم و در صورت بروز هرگونه حادثه که احتمال آن بسیار ناچیز است مشتریان متضرر نخواهند شد.هزینه‌های اطلس بار مطابق با نرخ مصوب شده است و بسته به خدمات ارائه شده مشتریان متحمل هزینه‌ی مشخصی خواهند شد.

مناسب ترین قیمت جابجایی و حمل بار در ظفر