باربری اثاثیه با بهترین قیمت اسباب کشی در شهرک امید

شما می‌توانید به‌صورت 24 ساعته جهت جابجایی اثاثیه، خدمات اتوبار در شهرک امید و باربری در شهرک امید را از ما بخواهید. شرکت اطلس بار  علاوه بر شهرک امید، حمل و نقل و اسباب کشی سایر محله‌ها و مناطق تهران را نیز انجام می‌دهد.

شهرک امید یکی از مناطق شمال شرقی تهران است که با پارک جنگلی لویزان همسایه است. جمعیت شهرک امید تقریبا برابر با 8000 نفر می‌باشد. شهرک امید شامل 54 خانه ویلایی و 1946 واحد در قالب برج می‌باشد. بسیاری از برج‌های این شهرک 14 و 16 و 18 طبقه هستند. از این رو جابجایی در شهرک امید کمی با مشکل روبرو است.
در واقع حمل اثاثیه از این برج‌ها بسیار طاقت فرسا ‌می‌باشد. زیرا تعداد طبقات آنها بسیار زیاد است. در ضمن در بسیاری از ساختمان‌ها اجازه استفاده از آسانسور برای باربری اثاثیه در تهران وجود ندارد.
استفاده از کارگران معمولی نیز برای این کار مناسب نمی‌باشد. زیرا بسیاری از این افراد آموزش دیده نیستند و ممکن است به اثاثیه شما صدمه بزنند.

خدمات جابجایی اثاثیه در شهرک امید اطلس بار پاسارگاد:

خدمات جابجایی و اسباب کشی در شهرک امید تنها یکی از ده‌ها شعبه اطلس بار در تهران می‌باشد.
ما در تمامی مناطق و محله‌های تهران ایستگاه‌های خود را قرار داده‌ایم تا در سریع‌ترین زمان به همشهریان عزیز خدمات ارائه نماییم. اتوبار در شهرک امید اطلس بار با در اختیار داشتن کارگران:

بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می‌نماییم.  همچنین اطلس بار می‌تواند جابجایی اثاثیه شما را به شهرستان‌ها نیز ارسال نماید. از دیگر خدمات ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بسته بندی دقیق و سریع در شهرک امید

همانطور که اشاره شد، بسته بندی یکی از خدمات ارائه شده ما در اطلس بار می‌باشد. پرسنل ما با دارا بودن تجربه کافی و مبرا بودن از ابتلا یا ناقل بودن به ویروس کرونا به محل شما اعزام می‌شوند و با توجه به ابعاد، ویژگی فیزیکی وسایل، شکستنی بودن و حساس بودن لوازم، با دقت بسیار بالایی و با استفاده از تجهیزات مدرن و کارتن های 5 لایه مستحکم اقدام به بسته بندی وسایل می‌نمایند. کادر فنی و متخصص ما کاملا آموزش دیده هستند و با امانت داری و رعایت اصول بسته بندی وسایل منزل، اداری، شرکتی و ... را انجام می‌نمایند و به این ترتیب جابجایی اثاثیه با دقت و اصولی بدون هیچگونه خسارتی انجام خواهد شد.

سرویس دهی جابجایی اثاثیه کارکنان با تجربه با بهترین کیفیت

سرویس‌دهی اطلس بار در تمام یشعب از جمله شهرک امید به صورت شبانه‌روزی و در 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل توسط وسایل نقلیه کوچک و بزرگ از جمله کامیون، کامیونت، خاور، نیسان و وانت بار انجام می‌پذیرد. تمامی ماشین‌ها مسقف بوده و درون آن‌ها با موکت پوشیده شده است و دارای امکانات مدرن باربری می‌باشند.

جابجایی اثاثیه به‌صورت کاملا دقیق توسط تیم مجرب ما انجام شده و به طور دقیق کلیه وسایل درون کامیون‌ها چیده می‌شوند بطوریکه کوچکنترین آسیبی به کالای مشتری وارد نگردد. همچنین در صورت درخواست مشتری خدمات بسته بندی با بهترین و با کیفیت‌ترین تجهیزات بسته بندی توسط افراد حرفه‌ای در زمان بسیار کمی برای شما انجام می‌شود. لازم به ذکر است در صورت درخواست شما عزیزان چیدمان وسایل در مقصد نیز برای شما انجام خواهد شد.

همشهریان ساکن در شهرک امید می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز که بخواهند با شماره 1511 تماس حاصل نمایند و برای حمل، جابجایی اثاثیه، بسته بندی، اجاره کارگر و دریافت مشاوره درخواست کنند. مشاورین ما به طور کامل شما را راهنمایی کرده و بسته به نوع و حجم وسایلتان ماشین مناسب پیشنهاد می‌نمایند تا در هزینه های شما نیز صرفه جویی گردد ،چرا که نوع ماشین نقش مهمی در قیمت کالا دارد. سپس همکاران ما در سریع‌ترین زمان در محل شما حضور یافته و خدمات جابجایی اثاثیه را با دقیق‌ترین و اصولی‌ترین روش‌ها برای شما انجام می‌نمایند.

باربری اثاثیه در شهرک امید تهران