باربری شمس آباد و اتوبار شمس آباد جهت حمل اثاثیه

ایده آل ترین خدمات اسباب کشی و باربری شمس آباد را باربری اطلس بار ارائه می نماید. یک تماس با اتوبار شمس آباد جهت حمل اثاثیه کافیست. تمامی خدمات حمل اثاثیه منزل، ادارات ، سازمان ها را به شما عزیزان ارائه می نماییم. همچنین می توانید با تیم ما در اطلس بار در تماس باشید. و برآوردی از هزینه های خدمات اتوبار شمس آباد داشته باشید.

در اطلس بار علاوه بر ارائه خدمات باربری شمس آباد در سراسر تهران خدمات ارائه می نماییم. با تماس شما، کارشناسان ما در محل شما حاضر خواهند شد. با بررسی دقیق نیاز های شما برآوردی دقیق از هزینه ها خواهند داشت.

با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل در سراسر تهران خدمات ارائه می نماییم. و همواره به عنوان منصف ترین شرکت حمل و نقل شناخته شده ایم.

نمونه خدمات باربری شمس آباد

در باربری و اتوبار شمس آباد کلیه خدمات زیر را ارائه می نماییم. ارائه این خدمات به بهترین نحو ممکن توسط ما می باشند:
•    خدمات بسته بندی اثاثیه
•    حمل بار سنگین
•    اعزام نیرو و کارگر ماهر خانم و آقا
•    ماشین های اسباب کشی مخصوص
•    خدمات شبانه روزی
•    مشاوره اسباب کشی
•    بیمه معتبر
می باشد.

جابجایی اثاثیه و وسایل در شمس آباد

اگر دنبال یک اتوبار مدرن و ایده آل و  دارای مجوز رسمی هستید. که خیال تان را از بابت امنیت اثاثیه راحت کند. تنها کافیست با اطلس بار تماس بگیرید . متخصصین در ارائه خدمات جهت بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار  از منطقه شمس آباد به سراسر تهران و کشور آماده می باشند.

شمس آباد در تهران

شمس‌آباد محله‌ای در شمال شرقی شهر تهران است.
این محله در منطقه ۴ شهرداری تهران قرار دارد.
این منطقه به محله‌های شمیران نو و کوهک از طرف شرق و کاظم‌آباد در غرب منتهی می شود. میدان بهشتی و فلکه کاشی کار نیز در مرکز محدوده شمس‌آباد واقع شده اند. مهمترین محله‌های اطراف شمس‌آباد، هروی و لویزان می باشند. میدان ملت در مرکز این محله قرار دارد.مهمترین گذرگاه اصلی محله می‌باشد. شمس‌آباد دارای بوستان‌ها و فضای سبز زیادی می‌باشد. که باعث می‌شود این محله از هوایی پاک و تمیز برخوردار باشد. در این محله خیابان‌های با پهنای زیاد وجود دارد. که دسترسی به تمامی امکانات را آسان تر می نماید. اتوبان‌های مهم و مراکز خرید از جمله مزیت‌های این محدوده می‌باشد.

باربری شمس آباد و اتوبار شمس آباد