جابجایی با باربری در دزاشیب و اتوبار در دزاشیب

جابجایی بار در دزاشیب را به باربری در دزاشیب و اتوبار در دزاشیب اطلس بار محول نمایید. مدیریت مدرن و ارائه خدمات ویژه را تجربه خواهید کرد. ما تمامی مناطق شمال تهران و سراسر تهران را تحت پوشش خدمات مان قرار داده ایم. شما شهروندان تهرانی می توانید از خدمات ا بهره مند شوید. افتخار داریم که خدمات مدرن باربری را ارائه نماییم. و خود را از سایر همکاران خود متمایز کنیم.

•    بسته بندی اثاثیه به روشهای مدرن برای اثاثیه حساس
•    بسته بندی مبلمان
•    حمل بارهای سنگین و بارهای خاص مثل آلات موسیقی
•    حمل بار بین شهری
از جمله خدمات ما در باربری در دزاشیب می باشد.

معرفی محدوده دزاشیب

دزاشیب از جمله محلات در شمال تهران است. که در شرق تجریش قرار دارد. این منطقه جزء شمیران به حساب می آید. این محله همچنین از شمال به امامزاده قاسممنتهی می شود. از جنوب به تپه قیطریه , از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به چیذر و فرمانیه میرسد. قسمت شمالی دزاشیب محله بالا و قسمت جنوبی آن محله پایین نام دارد. در این منطقه آثار تاریخی زیاد و اماکن دیدنی فراوانی وجود دارد. باغ های این محله نیز در تهران مشهور است.

حمل تمامی وسایل در دزاشیب با اطلس بار

با اطلس بار همراه شوید و به آسانی در پایتخت جابجا شوید. اطلس بار در ارائه مدرن ترین خدمات محدودیتی ندارد. زیرا بهترین تجهیزات را ارائه می نماید. خدمات اتوبار ما همگام با شرکت های اروپایی است که می توان به :
•    ماشین های اسباب کشی جدید بزرگ و کوچک
•    تجهیزات بسته بندی اثاثیه
می باشد.
آماده سازی پرسنل جهت بسته بندی و اسباب کشی از دیگر خدمات اطلس بار در تهران است. خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی ارائه می شود.
پس در هر ساعت که نیاز داشتید کافیست با ما در تماس باشید.

ارائه بیمه نامه رسمی و حمایت از خسارت های باربری

پس از عقد قرارداد شما عزیزان جهت خدمات باربری در دزاشیب بیمه نامه شما صادر خواهد شد. در بیمه نامه های بحمل و نقل ما کلیه وسایل مد نظر قرار خواهند گرفت. در نتیجه در صورت بروز هرگونه آسیبی خسارت شما پرداخت خواهد شد. خوشبختانه تا کنون هیچ یک از مشتریان نیاز به استفاده از بیمه نداشته اند. چراکه بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه نموده ایم.
همچنین رانندگان و کارگران ما ورزیده و متخصص هستند. پس بی هیچ نگرانی از خدمات باربری در دزاشیب و اتوبار در دزاشیب ما استفاده نمایید.
تنها با یکبار استفاده از خدمات حمل و نقل ما به جمع مشتریان همیشگی مان بپیوندید.

اتوبار در دزاشیب و باربری در دزاشیب