حمل و نقل وسایل در استانبول با اطلس بار

جابجایی اثاثیه و باربری وسایل در باربری در پونک را از ما بخواهید.مشاوره رایگان اسباب کشی از ویژه ترین خدمات باربری اطلس بار است. که شما می توانید با استفاده از آن در پونک و یا هر محدوده دیگری از تهران جابجایی راحتی را تجربه نمایید. در صورتی که به شرکت متخصص جهت جابجایی در پونک نیاز دارید. حتما با ما در تیم اطلس بار در تماس باشید.

حمل انواع بار در پونک با اطلس بار

شرکت اتوبار اطلس بار جهت ارائه خدمات حمل اثاثیه در پونک است. کلیه امور مربوط به حمل انواع وسایل و اثاثیه را بدون نقص و کاستی ارائه نماید. ارائه ی انواع پکیج های بسته بندی اثاثیه برای جابجایی به روشهای مدرن برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل در هنگام اسباب کشی از تخصصی ترین خدمات مان است. اطلس بار به عنوان یکی از معتبرترین و به روزترین شرکت های حمل بار در تهران است. با مجوز رسمی از اتحادیه و سابقه درخشان مناسب ترین گزینه برای اثاث کشی منازل و ادارات و سازمانها در تهران است.  ارسال بار از تهران به سایر شهرستان ها از خدمات باربری در پونک می باشد.
•    بهترین و با امکانات ترین شرکت
•    با سرویس دهی در کل شبانه روز،حتی در روزهای تعطیل
•    در کلیه نقاط تهران و دیگر استانها وشهرستان ها
از وجوه تمایز مان با سایر همکارانمان می باشد.

پونک در غرب تهران

پونک از محله های شهر تهران است که در شمال غربی آن واقع شده است.
این منطقه با بیش از 22 هزار نفر جمعیت دارای مجتمع های مسکونی و تجاری زیادی می باشد. بخش بزرگ این محله در منطقه 5 و بخش دیگر در منطقه 2 شهرداری تهران واقع است. پونک از غرب به جنت‌آباد ، از شرق به دره پونک و شهرک غرب، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ‌فیض منتهی شده است. خیابان سیمون بولیوار و محله چهاردیواری نیز در منتهی الیه شمال غربی پونک قرار دارند. محله‌های مراد آباد و حصارک در اطراف پونک قرار دارند. قسمتی از شهرک غرب نیز جزو پونک هستند. به عنوان پونک باختری شناخته می‌شود.

اگر به فکر رفاه خودو خانواده تان برای جابجایی تان نیستید با ما تماس نگیرید.

حمل و نقل وسایل در استانبول با اطلس بار