جابجایی در دارآباد با اتوبار اطلس بار

خدمات حمل بار و جابجایی در دارآباد توسط اتوبار و باربری اطلس بار به صورت شبانه روزی ارائه می شود. از مهم ترین خدمات ما در دارآباد بسته بندی بابل رپ و استرچ رپ می باشد که به خوبی می تواند از اثاثیه و لوازم حساس محافظت نماید. علاوه بر جابجایی منازل , خدمات حمل وسایل شرکتها و ادارات نیز در تخصص اطلس بار می باشد و نه تنها در محدوده دارآباد بلکه در تمامی محدوده ها و محله های تهران می توانید از این خدمات بهره ببرید.
از مدرن ترین تجهیزات جهت بسته بندی اثاثیه و وسایل توسط قابل ارائه توسط ما می توان به :
•    انواع فوم ضد ضربه اعم از بابل رپ و استرچ رپ
•    چسب پهن و مقاوم
•    کارتن اثاث کشی 5 لایه
اشاره نمود.

دارآباد در شمال تهران

از دیگر محله های شمال تهران دارآباد است.
این محله از محلات قدیمی در تهران است و دارای آب و هوای بسیار خوبی است. پیش از این دارآباد یکی از روستاهای تهران به شمار می آمده است. این منطقه از شمال به رشته کوه توچال , از سمت جنوب به اقدسیه , از غرب به بازوی توچال و زمین های رحمان آباد و از شرق به باقلی زار منتهی می گردد.
از مهم ترین اماکن دیدنی در این منطقه موزه طبیعی دارآباد می باشد.

خدمات اطلس بار در دارآباد تهران

اجاره ماشین حمل بار در اطلس بار با نازل ترین قیمت انجام می شود. در این شرکت از رانندگان ماهر و راه بلد و آشنا به تمام محلات تهران و سایر شهرستان ها استفاده می کند. کلیه ماشین های ما مجهز به انواع ضربه گیر و پتو بوده و به صورت موکت کاری شده و مسقف می باشد.

خدمات مات در دارآباد به صورت شبانه روزی است و می تواند به شما این امکان را بدهد تا هر زمان که نیاز دارید و هر زمان که مشغله کاری شما کمتر می شود وسایلتان را به محل جدید جابجا کنید. از این رو حتی اگر در نیمه شب نیز نیاز به خدمات داشتید می توانید از طریق شماره 1871 با اطلس بار تماس بگیرید.
بارنامه و بیمه نامه رسمی باربری برای شما صادر می نماییم تا بتوانید با خیالی آسوده به ما اطمینان کنید.

جابجایی در دارآباد با اتوبار اطلس بار