وسایل خود را در جلفا با ما در اطلس بار جابجا نمایید

اتوبار در جلفا و باربری در جلفا جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان توسط باربری اطلس بار. دارای استگاه هایی جهت ارائه خدمات اتوبار در جلفا و باربری در جلفا می باشیم. ساکنین این منطقه می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات اسباب کشی را دریافت نمایند. کافیست با شماره تماس 1511 در ارتباط باشید. همکاران ما سرویس مورد نیازتان را از ایستگاه جلفا به محل شما اعزام می نمایند.

دریافت خدمات جابجایی از ما بدون هیچ محدودیتی می باشد. در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل می توانید خدمات دریافت نمایید.

اتوبار در جلفا و باربری در جلفا اطلس بار

اگر زمان برای شما فاکتور مهمی است. تمایل دارید کار اسباب کشی تان را در کمترین زمان ممکن انجام دهید. با اطلس بار تماس بگیرید. ما با نهایت دقت و سرعت کلیه اثاثیه شما را بسته بندی کرده و آماده حمل می نماییم. سپس در محل جدید با سرعت بسیار بالا آنها را در قسمت های مختلف منزل که شما در نظر دارید دوباره می چینیم. پس همین الان تلفن را بردارید و با ما در اطلس بار تماس بگیرید.
جابجایی تان در جلفا را به ما بسپارید. و از بابت همه چیز آسوده خار باشید. بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهیم آورد. دیگر اثاث کشی نمی تواند کاری سخت و طاقت فرسا باشد.

از مهم ترین خدمات ما در جلفا

•    بسته بندی اثاثیه منزل به سبک اروپایی با بهترین کیفیت
•    حمل بارهای سنگین و سبک
•    اجاره ماشین های حمل بار مجهز و با رانندگان ماهر اعم از نیسان، وانت ، کامیونت و کامیون
•    اعزام نیروهای ماهر و متخصص خانم و آقا با سالها تجربه
•    بیمه معتبر اتوبار
•    خدمات شبانه روزی

جلفا در مرکز تهران

محله جلفا در منطقه سه شهرداری تهران واقع است.
این محله در مرکز شهر تهران است.
جهت یک اثاث کشی آسان و بدون دردسر در منطقه جلفا و دیگر نقاط تهران کافیست با ما در اطلس بار تماس بگیرید.


اتوبار در جلفا و باربری در جلفا