خدمات جابجایی وسایل و اثاثیه در تهرانپارس تهران

اطلس بار روش کم هزینه و مطمئن برای اسباب کشی و باربری تهرانپارس و سایر محدوده های نهران را در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که با مشکل وقت مواجه هستید و یا توانایی اسباب کشی وسایل منزل یا محل کارتان را ندارید می توانید با ما تماس بگیرید. تمامی مورادی که برای اسباب کشی و جابجایی نیاز دارید را می توانید از ما بخواهید.
این موارد شامل:
•    بسته بندی تمامی وسایل برای حمل وسایل
•    حمل بارهای سنگین و خاص
•    چیدمان اثاثیه پس از جابجایی
می باشد.
با ما می توانید با مناسب ترین قیمت اسباب کشی جابجایی تان را انجام دهید.

تهرانپارس محله ای در شرق تهران

تهرانپارس محله ای است که در شرق تهران قرار دارد.
تهرانپارس در شمال شرق تهران و درمنطقه ۴ و منطقه ۸ شهرداری تهران می‌باشد. تهرانپارس از نظر مرزبندی با دیگر محلات از شمال با بزرگراه بابايي و خيابان استخر و محله قنات کوثر و مجیدآباد و کوهسار، از جنوب با خیابان دماوند و محلات آشتیانی و سرخه حصار، از غرب با بزرگراه شهید باقری و کوی نارمک و اوقاف و از شرق با بلوار پروین و محله‌های جوادیه و گلشن همسایه می باشد. تهرانپارس دارای چهار فلکه است و فلكه اول تهرانپارس داراي كافه ها و رستوران هاي متعددي است كه باعث ازدحام جمعيت و ترافيك در خيابان هاي اصلي اين منطقه شده است. شهرک حکیمیه ، شهرك اميد ، شهرك پارس ، شهرك فرهنگيان نیز در اين منطقه قرار دارند.

خدمات اطلس بار در تهرانپارس تهران

اطلس بار بهترین و را برای شما رقم می زند این شرکت دارای بهترین و مدرن ترین تجهیزات است و زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و قیمت های اطلس بار همواره بر اساس انصاف می باشد و این شرکت از خوش قیمت ترین شرکت های باربری در تهران است.
متمایزترین ، ایده آل ترین و ویژه ترین خدمات جابجایی را از ما در اطلس بار دریافت نمایید.

تنها کافیست یکبار از خدمات مان بهره مند شوید تا شما هم به جمع مشتریان همیشگی مان بپیوندید.

خدمات جابجایی وسایل و باربری در تهران