خدمات باربری و جابجایی اثاثیه در الهیه با اطلس بار

اطلس بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه کلیه خدمات اتوبار در الهیه است.
تمامی نرخ های ما جهت ارائه خدمات مان زیر نظر اتحادیه ارائه می شود و اطلس بار نازل ترین قیمت باربری و بسته بندی را ارائه می نماید.

ویژگی های الهیه در شمال تهران

الهیه در شمال تهران و در شهرستان شمیرانات واقع است.
شمال این محله تا خیابان ولیعصر و میدان تجریش امتداد دارد.
الهیه همچنین از جنوب تا اتوبان صدر , از غرب تا بزرگراه مدرس و از شرق تا رودخانه مقصودبیک و پل رومی امتداد دارد. این محله در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. ارتفاع این محله نسبت به دیگر نقاط بیشتر بوده و دسترسی آن به مناظر زیبا بیشتر است از این رو قیمت بیشتری نسبت به سایر محله ها دارد. در اطراف این منطقه بزرگراه های زیادی وجود دارد که رفت و آمد را به این محله آسان تر می کند همچنین در این منطقه ساختمان های دیپلماتیک زیادی وجود دارد.
از باغ های زیبای این منطقه باغ شرکت نفت است که بسیار زیبا می باشد.

حمل اثاثیه تان در الهیه و سراسر تهران را به ما محول نمایید

ترافیک سنگین و تراکم بسیار بالای جمعیت در این منطقه به همراه کوچه های تنگ که هرگز تحمل چنین جمعیتی را ندارند از جمله سختی هایی است که در اثاث کشی در این منطقه وجود دارد. از این رو ارائه خدمات جابجایی در این منطقه نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. جابجاییتان را به ما در اتوبار در تهران اطلس بار بسپارید. ما با تخصص و مهارت خود بهترین تجربه را برای شما به ارمغان می آوریم.
به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل همکاران ما در بخش فروش آماده ارائه خدمات و راهنمایی های لازم به شما دوستان عزیز هستند. حتی می توانید از بخش چت آنلاین وب سایت با این عزیزان به راحتی در تماس باشید.

خدمات باربری و جابجایی اثاثیه در الهیه با اطلس بار