خدمات باربری و جابجایی اثاثیه در الهیه با اطلس بار

اطلس بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه کلیه خدمات اتوبار در الهیه است.
تمامی نرخ های ما جهت ارائه خدمات مان زیر نظر اتحادیه ارائه می شود و اطلس بار نازل ترین قیمت باربری و بسته بندی را ارائه می نماید.

ویژگی های الهیه در شمال تهران

الهیه در شمال تهران و در شهرستان شمیرانات واقع است.
شمال این محله تا خیابان ولیعصر و میدان تجریش امتداد دارد.
الهیه همچنین از جنوب تا اتوبان صدر, از غرب تا بزرگراه مدرس و از شرق تا رودخانه مقصودبیک و پل رومی امتداد دارد. این محله در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. ارتفاع این محله نسبت به دیگر نقاط بیشتر بوده و دسترسی آن به مناظر زیبا بیشتر است از این رو قیمت بیشتری نسبت به سایر محله‌ها دارد. در اطراف این منطقه بزرگراه‌های زیادی وجود دارد که رفت و آمد را به این محله آسان‌تر می‌کند همچنین در این منطقه ساختمان‌های دیپلماتیک زیادی وجود دارد.از باغ‌های زیبای این منطقه باغ شرکت نفت است که بسیار زیبا می‌باشد.
در همسایگی این منطقه محله‌های قدیمی و  کوچه باغ‌های تجریش وجود دارد و شرق آن نیز منطقه‌ی قیطریه واقع شده، در جنوب نیز منطقه‌ی قدیمی زرگنده وجود دارد. از نظر دسترسی خیابان شریعتی در شرق آن واقع شده، اتوبان مدرس و خیابان ولیعصر غرب آن و پل صدر قسمت جنوبی آن قرار می‌گیرد.

حمل اثاثیه تان در الهیه و سراسر تهران را به ما محول نمایید

ترافیک سنگین و تراکم بسیار بالای جمعیت در این منطقه به همراه کوچه‌های تنگ که هرگز تحمل چنین جمعیتی را ندارند از جمله سختی‌هایی است که در اثاث کشی در این منطقه وجود دارد. از این رو ارائه خدمات جابجایی در این منطقه نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد. جابجاییتان را به ما در اتوبار در تهران اطلس بار بسپارید. ما با تخصص و مهارت خود بهترین تجربه را برای شما به ارمغان می‌آوریم.
به صورت شبانه‌روزی و حتی در ایام تعطیل همکاران ما در بخش فروش آماده ارائه خدمات و راهنمایی‌های لازم به شما دوستان عزیز هستند. حتی می‌توانید از بخش چت آنلاین وب سایت با این عزیزان به راحتی در تماس باشید.

تماس با اطلس بار

اگر دغدغه‌ی اسباب کشی دارید و نگران بسته بندی اصولی و جابه‌جایی ایمن وسایل و اثاثیه خود هستید پیشنهاد ما به شما تماس با اطلس بار است.برای تماس با ما کافیست شماره‌ی چهار رقمی 1511 را بگیرید.

پرسنل ما به گونه‌ای آموزش دیده‌اند گه تمامی نگرانی‌ها و دغدغه‌های شما آگاه هستند و تمرکز خود را بر هر چه بهتر شدن خدمات‌مان گذاشته‌اند.
نیروهای بسته بندی ما از با اخلاق ترین،متعهد ترین و حرفه ای ترین افراد انتخاب شده اند و به آن ها آموزش داده شده است که چگونه وسایل باارزش شما را بسته بندی کرده تا هیچ آسبی به آن ها وارد نشود و یا این که در حین کار گم نشوند.

نیروهای خدماتی ما در حین جابه جایی بار می‌دانند باید به گونه‌ای عمل کنند که کوچکترین خسارت و آسیبی به وسایل شما از کوچکترین تا بزرگترین آن ها وارد نشود.به آن‌ها توصیه شده به گونه‌ای چیدمان وسایل را در خودروها انجام دهند که کمترین فضای مفیدی بلااستفاده نماند.و هم‌چنین چیدمان به گونه‌ای باشد که به اثاثیه‌ی حساس و شکستنی آسیبی وارد نشود.

هم‌چنین در زمان چیدمان وسایل در مقصد با توجه به دریافت اطلاعات از شما عزیزان جیدمان را انجام می‌دهند تا تمامی لوازم و وسایل در جای دقیق و درستشان قرار بگیرند.
اطلس بار متناسب با نرخ مصوب این صنف هزینه‌های خود را تعیین کرده‌است و براساس خدماتی که شما دریافت می‌کنید این مبلغ کم یا زیاد می‌شود.ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که شما از خدمات شرکتی بهره‌مند می‌شوید که معتبر‌ترین و در عین حال منصف‌ترین است.هم چنین با ارائه‌ی بیمه نامه تضمین می‌شود در صورت بروز هر‌گونه حادثه‌ای از سوی ما شما متضرر نخواهید شد و تمامی خسارات شما پرداخت می‌شود.

با این حال اطلس بار تا کنون هیچ گونه شکایتی از مشتریان خود در رابطه با آسیب به وسایل و یا مسائل این چنینی نداشته است که باعث خشنودی هرچه بیشتر ما شده است.

خدمات باربری و جابجایی اثاثیه در الهیه با اطلس بار