باربری در آزادی و اتوبار جهت حمل اثاثیه

ارائه خدمات باربری در آزادی جهت حمل اثاثیه از خدمات باربری در غرب تهران اطلس بار است. گستردگی خدمات ما بسیار بالا می باشد. کسب رضایت مشتریان مان نیز از برترین افتخاراتمان است. شما به راحتی می توانید متمایزترین خدمات اتوبار در آزادی را از ما دریافت کنید.

ارائه خدمات باربری در آزادی تنها قسمت خدمات مان نیست. بلکه در تمامی محله ها و محدوده های تهران خدمت رسانی داریم. کافیست در هر ساعتی از شبانه روز با شماره 1511 تماس بگیرید.

مراحل ارائه خدمات حمل بار توسط باربری در آزادی اطلس بار

ابتدا شما با بخش فروش ما در تماس خواهید بود.
این عزیزان کلیه اطلاعات لازم در ارتباط با خدمات مورد نیاز را از شما دریافت می نمایند.
قصد حمل چه وسایل را جهت باربری در آزادی دارید؟ اینها از جمله اطلاعات مورد نیاز است.

سپس با تایید شما، کارشناسان ما به محل شما اعزام می شوند. تا بتوانند اطلاعات کاملی در ارتباط با وسایل شما کسب نمایند. توجه نمایید اقلامی مانند : میز بیلیارد، میز نهار خوری ، یخچال ساید بای ساید، گاوصندوق جزو اقلام سنگین وزن هستند. پس اگر هریک از این وسایل را جهت اتوبار در آزادی می خواهید حمل کنید. به کارشناس آن را نشان دهید.
بررسی های لازم و برآورد قیمت ها برای شما انجام خواهند شد.

سپس ساعت و زمان حرکت را مشخص خواهید کرد. برای انجام این کار نیز ما به شما کمک می نماییم. تا بتوانید ساعتی خلوت را انتخاب کنید. تا زمان شما در ترافیک طی نشود.
بسته به میزان وسایل شما، کارشناس جهت باربری در آزادی و اتوبار در آزادی به شما اطلاعات خواهد داد. که به چه تعداد کارگر نیاز خواهید داشت. چه تعداد کامیون حمل اثاثیه باید رزرو نمایید.
همچنین در ارتباط با میزان لوازم بسته بندی اثاثیه منزل نیز شما را راهنمایی می نمایند.

اطلاعات بیشتر در ارتباط با منطقه آزادی تهران

این منطقه که در غرب تهران قرار دارد. با نام میدان آزادی شناخته می شود. در واقع میدان آزادی قبل از انقلاب و به عنوان نماد سلطنت رضا شاه ساخته شد. میدان شهیاد نام گرفت. پس از انقلاب نیز نام آن به آزادی تغییر یافت. مساحت آن نیز به ۵۰٬۰۰۰ مترمربع می رسد و دومین میدان بزرگ ایران است.

ترافیک و تردد در میدان آزادی بسیار بالا است. بنابراین باربری در آزادی را از یک شرکت معتبر اتوبار در آزادی بخواهید و وقت خود را در ترافیک بالای این منطقه تلف نکنید.
از آن جایی که هتل های بسیاری در اطراف میدان آزادی قرار دارد.شما شاهد افراد بسیار زیادی در این محدوده از شهر می باشید. مخصوصا در روزها این محدوده از شهر بسیار شلوغ و پر تردد می باشد. به همین جهت پیشنهاد ما به شما اسباب کشی در شب در این محدوده است .

ما در اطلس بار هستیم تا به شما جهت جابجایی در سایر مناطق کمک نماییم. لازم به ذکر است می توانیم خدمات جابجایی و حمل بار در آزادی را در تمامی ساعات شبانه روز به شما ارائه نماییم.
همچنین با توجه به تخصص رانندگان مان و آشنایی کامل این عزیزان با کلیه خیابان ها و محله های تهران می توانند. بهترین مسیر را برای رسیدن شما به مقصد برایتان انتخاب نمایند.

خدمات جابجایی و حمل اثاثیه در آزادی