ویژه ترین خدمات باربری و حمل کلیه اثاثیه در آراج

در اتوبار  اطلس بار نهایت تلاش خود را نموده‌ایم تا بهترین و متمایزترین خدمات باربری در آراج را به ساکنین این منطقه ارائه نماییم.
ارائه خدمات حمل بار در هر منطقه نیاز به دانش کافی از محله‌ها و جاده‌ها دارد. در اطلس بار نیز نهایت تلاش خود را نموده‌ایم تا با اطلاع از کلیه مسیرها و جاده‌ها و اطلاع از آب‌و‌هوای این مناطق اقدام به ارائه متمایزترین و بهترین خدمات نماییم. مناسب‌ترین و کارآمدترین تجهیزات را آماده نموده‌ایم تا در ارائه خدمات در هیچ‌یک از مناطق در هیچ کدام از فصل‌های سال به مشکل نخوریم و بتوانیم بهترین خدمات را به شما عزیزان که به ما اعتماد نموده اید ارائه نماییم.

خدمات باربری وسایل و اثاثیه در آراج

اتوبار اطلس بار جهت ارائه خدمات در آراج و دیگر مناطق شهر تهران آمادگی خود را اعلام می‌کند و در اسباب کشی و جابجایی منازل، شرکت‌ها، ادارات دولتی و خصوصی و ارسال انواع بار تجاری و صنعتی به صورت درون شهری و بین شهری آماده عقد قرارداد می‌باشد.
خدمات ما در اطلس بار به صورت شبانه‌روزی ارائه می‌شود.
از مهم‌ترین و ویژه‌ترین این خدمات می‌توان به:

اشاره نمود.

موارد مورد توجه هنگام اسباب کشی در محدوده آراج

اطلس بار با در نظر گرفتن شرایط ترافیکی خاص هریک از محدوده‌های تهران و همچنین توجه به تفاوت فرهنگی و سبک زندگی ساکنین هر منطقه در زمان جابجایی بار و ارائه خدمات باربری موارد زیر را مورد توجه قرار می‌دهد:

در اتوبار اطلس بار پیش از جابجایی کلیه موارد فوق را مد نظر قرار می‌دهیم تا از اتلاف زمان و هزینه مشتریان جلوگیری به‌عمل آید و در کمترین زمان کالای شما به مقصد منتقل و تخلیه گردد.

کارگران اتوبار اطلس بار

اطلس بار با دارا بودن تیم کارکنان ورزیده، ماهر، خوش اخلاق، مسئولت‌پذیر و مجرب به مشتریان خود اطمینان می‌دهد جابجایی وسایلشان با دقت و مهارت انجام پذیرد. جا‌به‌جایی انواع کالاهای حجیم و سنگین نظیر یخچال ساید بای ساید، حمل گاو صندوق، حمل پیانو، حمل بوفه‌های شیشه‌ای، حمل مبلمان، حمل گاز و ... به‌راحتی و در زمان بسیار کمی توسط کارکنان ماهر و با تجربه اطلس بار انجام می‌پذیرد.

در صورتی که نیاز به افرادی برای کمک در زمینه بسته بندی کالا دارید، کارگران اطلس بار کلیه امور مربوط به بسته بندی، قرار دادن چینی‌ها و وسایل شکستنی درون جعبه را انجام می‌نمایند و با قرار دادن فوم در میان وسایل شکستنی مانع آسیب دیدن وسایل می‌شوند. ما به شما اطمینان می‌دهیم کلیه وسایل شما بدون هیچ آسیبی جابجا شوند. همچنین برای اطمینان بیشتر با ارائه بیمه نامه معتبر به شما عزیزان اطمینان می‌دهیم در صورت بروز کوچکترین آسیب غیر قابل پیش بینی، به شما خسارت داده خواهد شد پس با خیالی آسوده از خدمات باربری شمال تهران ما بهره‌مند شوید

آراج در شمال تهران

آراج از محله‌های بسیار قدیمی در شمال تهران است.
این محله جزء شمیران است و دارای باغ‌های بزرگ و مملو از درخت است. به دلیل وجود باغات و سرسبزی بیشتر نسبت به سایر مناطق تهران این منطقه از آب‌و‌هوای بسیار خوبی برخوردار است. شمال این منطقه به بلوار لشکرک یا ارتش منتهی می‌شود. همچنین آراج از غرب به خیابان لنگری، از شرق به اتوبان امام علی و ازگل و از جنوب به اتوبار بابایی می‌رسد.
تمامی روزهای هفته و در 24 ساعت شبانه روز بسته به نیاز شما ما آماده‌ایم تا سفارشات و خدمات باربری و جابجایی شما را انجام دهیم.
تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

اتوبار آراج و باربری آراج