خدمات ویژه باربری و حمل بار و اثاثیه در آجودانیه

اتوبار در آجودانیه و باربری در آجودانیه را به ما بسپارید.
اطلس بار در ارائه کلیه خدمات حمل بار در آجودانیه است .کلیه مناطق شمال تهران آماده ارائه متمایزترین خدمات است. از این رو است که توانسته ایم به عنوان بهترین اتوبار شمال تهران معرفی شویم.  اطلس بار با افتخار ارائه خدمات مدرن اثاث کشی منزل در تهران و بسته بندی اثاثیه در شمال تهران می باشد.
متوجه حساسیت شما عزیزان هستیم. از این روز خدمات مان را با برنامه ای دقیق و استراتژی مشخص به شما ارائه می نماییم.

محله آجودانیه در شمال تهران

آجودانیه در شمال شرق تهران و در شهرستان شمیرانات واقع شده است.
این منطقه از شمال به دارآباد منتهی می شود. و از جنوب و شرق به اقدسیه متصل است.

همچنین نیاوران و صاحبقرانیه در غرب این منطقه واقع شده اند. این منطقه از خوش آب و هواترین محلات در تهران است. این محله در دامنه رشته کوههای البرز واقع است. در بالاترین نقاط خود دارای ارتفاعی در حدود 1700 متر می باشد. از این رو به دلیل شیب زیاد ، ساکنان محله در روزهای برفی با مشکلاتی مواجه می شوند.  از مکانهای تفریحی در این منطقه می توان به  کوه دارآباد ، موزه حیات وحش و پارک شطرنج  آن اشاره کرد.

خدمات حمل اثاثیه و انواع بار در آجودانیه با اطلس بار

همانطور که اشاره شد. به دلیل شیب دار بودن مسیر ها در این منطقه حمل بار و اسباب کشی با مشکلات زیادی مواجه است. اما شرکت باربری اطلس بار در حمل بار در این منطقه از رانندگان ماهر و کاربلد استفاده می نماید.  ماشین های باربری مان نیز همگی مسقف و ویژه هستند. مجهز به ماشین های مدرن اسباب کشی با موکت , پتو و انواع ضربه گیر ها برای اثاث کشی خوب و ایده ال هستیم . تمامی ماشین های حمل بار ما به صورت مسقف و سرپوشیده است. و بار شما را از تمامی آسیب ها محفوظ می دارد.
•    رانندگی در زمان صحیح
•    استفاده از تجهیزات مناسب برای اسباب کشی در این منطقه
•    چیدمان و تخلیه بار اصولی
از مهم ترین خدمات باربری در آجودانیه و سراسر تهران توسط ما می باشد.

محاسبه هزینه های اتوبار در آجودانیه

قطعا قیمت و هزینه های اسباب کشی بسیار بااهمیت می باشند. ما توانسته ایم برای اولین بار در سطح کشور این خدمت را نیز ارائه نماییم. بر روی آیکون سمت چپ همین صفحه کلیک نمایید. تا بتوانید به راحتی و در کوتاهترین زمان به صورت آنلایم قیمت باربری در آجودانیه را محاسبه نمایید.
بهترین باربری تهران برای اسباب کشی هایتان هستیم. و همواره خدمات مدرنی را ارائه می نماییم.

خدمات حمل بار و اثاثیه در آجودانیه