دریافت خدمات باربری و حمل اثاثیه در تهران نو

خدمات متمایز اتوبار در تهران نو خدمات تخصصی ما در ارائه سرویس‌های باربری در شرق تهران است. درصورتی‌که ساکن شرق و تهران نو هستید می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با اطلس بار تماس بگیرید و خدمات اثاث کشی موردنیازتان را درخواست نمایید.
ارائه خدمات در تهران نو از تخصص ما در اتوبار و باربری اطلس بار است. شما می‌توانید ایده آل ترین اسباب کشی خود را در این منطقه داشته باشید. زمانی که با ما تماس می‌گیرید. پس با خیالی آسوده کلیه اثاثیه لوکس خود را به ما بسپارید که به‌سلامت به مقصد رسند.

ارائه متمایزترین و ویژه‌ترین خدمات در امر جابجایی قطعاً تخصص ما می‌باشد. می‌دانیم که می‌خواهید با خیالی آسوده به منزل جدید خود بروید.

به همین منظور ویژه‌ترین تدابیر را برای رفاه حال شما عزیزان اندیشیده‌ایم.

 

تهران نو در شرق تهران

تهران نو محله‌ای در شرق تهران و در منطقه 13 شهرداری تهران واقع‌شده است.
 تهران‌نو از شمال به محله‌های نارمک، تهران‌پارس و خیابان دماوند منتهی می‌شود. از شرق به محله‌های تهران شرق و کوی زینبیه، از جنوب به دوشان‌تپه و خیابان پیروزی منتهی می شود. از غرب به محله‌های نیروی هوایی و قاسم‌آباد تهران نو متصل است. خیابان‌کشی این محله نظم هندسی خاصی دارد. این محله توسط فرانسوی‌های مقیم تهران بنیانگذاری شده و محل سکونت این افراد بوده است.
یکی از خوش مسیرترین محله‌های تهران این محله است.

ما نیز بهترین رانندگان را داریم که می توانند با انتخاب بهترین مسیر وسایل را به مقصد رسانند. بیمه نامه رسمی را برای بار و وسایل شما صادر می نماییم. از این جهت می توانید مطمئن باشید که بهترین ها را از ما دریافت نمایید.

جهت دریافت خدمات درزمینهٔ هر یک از سرویس‌های ما در اتوبار در تهران نو و باربری در تهران نو ،کافی است با شماره 1511 تماس بگیرید.

 

اتوبار در تهران نو و باربری در تهران نو